Adwentowa Kawa

W imieniu zaprzyjaźnionego z nami zespołu Adwentowa Kawa zapraszamy Was na inspirujące rozmowy, których słuchać można przez cały adwent na stronie adwentowakawa.pl. Oto zaproszenie:

Czekanie… na wodę, aż się zagrzeje, na dobrą pogodę, na autobus z rana, na dobre słowo, na zmiany, na człowieka, na lepszy czas, na… 
Różne są te nasze czekania.Wśród nich jest takie czekanie, które się powtarza – Adwent. Czekanie na Boże Narodzenie. Nie tylko na to kalendarzowe, ale bardziej na to, kóre dokonuje się w sercu każdego z nas.  Można czekać tupiąc nogą niecierpliwie,można nieuważnie – czas ucieka i nim się obejrzysz już po świętach,można na lekko – na pierogi i prezenty, z „magią świąt” w tle. 


Można też trochę spokojniej i uważniej.Zaparzyć dobrą Kawę i zaprosić KOGOŚ na spotkanie  Kolejny rok (już czwarty!!!) zapraszamy Was w Adwencie na Kawę. 


Kawa to kilkanaście minut, Ewangelia z dnia, Gość kawowy ze swoim spojrzeniem na życie, to czas…można odetchnąć, złapać kierunek, zorientować się w przestrzeni, rozejrzeć się po kątach życia albo zobaczyć horyzont.  Zrób sobie KAWĘ A my chętnie wprosimy się do Ciebie, by z Tobą pogadać, pomilczeć, pośmiać się i popłakać… a potem PIĘKNIE ŻYĆ .

www.adwentowakawa.pl