Ks. Dominik Chmielewski SDB – Konferencja na XX Dzień Papieski

O więzi Jana Pawła II z Maryją mówi ks. Dominik Chmielewski podczas Konferencji online „Totus Tuus. Kim jestem i do kogo należę?”, zorganizowanej przez bydgoską Fundację Kaktus z okazji XX Dnia Papieskiego.

Totus Tuus ego sum et omnia mea Tua sunt.
Accipio Te in mea omnia. Praebe mihi cor Tuum, Maria.”

„Jestem cały Twój i wszystko, co moje, do Ciebie należy.
Przyjmuję Ciebie całym sobą. Daj mi Swoje serce, Maryjo.”

Przeżywając kolejny, już XX Dzień Papieski zostaliśmy zaproszeni do refleksji nad zawołaniem świętego Jana Pawła II – „Totus Tuus”.

Naszym wielkim pragnieniem było zorganizowanie konferencji, takiej w „rzeczywistości”, by pogłębiając myśl Papieską doświadczać drugiego człowieka i wzajemnie dzielić się przemyśleniami.

Aktualna sytuacja nie pozwala nam dziś na to, dlatego – wykorzystując technikę – zapraszamy Cię do spotkania z niezwykłymi Ludźmi, którzy zechcieli poprowadzić nas przez głębię tych słów. Niech przeżyty czas z naszymi Gośćmi będzie dla Ciebie odkrywaniem nieodkrytego
i zachwytem nad odkrytym.

Naszym Gościom dziękujemy za przygotowanie filmów i zaangażowanie w realizację Konferencji!

Dobrego słuchania

Fundacja Kaktus