Przedszkole już po remoncie [ZDJĘCIA]

W roku 2023 Fundacja Kaktus otrzymała z wpłat 1,5 % podatku kwotę 7 855,70 zł. Bardzo dziękujemy za otrzymane wsparcie. Zgodnie z zapowiedzią, środki te zostały przekazane na nowe Przedszkole dla Dzieci z niepełnosprawnością.

Aktualnie Fundacja Kaktus przygotowuje się do otwarcia tego przedszkola. Znajdują się w nim trzy sale, a w każdej będzie mogło uczyć się i bawić czworo dzieci. Pod koniec grudnia 2023 roku zakończył się projekt Od(Nova), dzięki któremu możliwy był zakup lokalu i jego adaptacja.
Zapraszamy do fotorelacji i zobaczenia jak wyglądały pomieszczenia przed, w trakcie i po remoncie.
Środki pozyskane z wpłat 1,5 % w roku 2024 Fundacja Kaktus przeznaczy na rehabilitację Osób z niepełnosprawnością. Prosimy o 1,5 % podatku!

KRS 0000 847795

Za wszelkie wsparcie dziękujemy!

TAK WYGLĄDA PRZEDSZKOLE PO REMONCIE

TAK WYGLĄDAŁO PRZEDSZKOLE W TRAKCIE REMONTU